تشکل دانشجویی امید

نام کاربری :     کلمه عبور :
عضویت| فراموشی رمز عبور؟

حمایت تشکل دانشجویی امید زنجان از انتصاب دکتر سید طه هاشمی

بیانیه تشکل دانشجویی امید زنجان در حمایت از انتصاب دکتر سید طه هاشمی به عنوان معاون فرهنگی، دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن بیانیه تشکل دانشجویی امید زنجان به این شرح است:

 

 

مزد آن گرفت جان برادر، که کار کرد...

برای آغاز سخن شاید مناسب‌ترین جمله، مصرع معروف به کار رفته باشد که خود گویای مطالب بسیاری است.

حفظ استقلال محیط‌هاى دانشگاهى و دفاع از آزادى بیان از مهم‌ترین مطالبات و اهداف دانشجویان و تشکل‌هاى دانشجویى است که دکتر میرزاده از ابتدای حضور در دوران مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی این موضوع را به عنوان یکى از برنامه‌ها واهداف خویش براى دانشگاه‌ها اعلام کرده‌ است.

بار دیگر زمان انتخاب و مسئولیت فرا رسید. مسئولیت بودن و ساختن برای آینده و انتخاب صالحی سازنده که قدم اعتدال و عقلانیت بر راه علم، دانش و فرهنگ کشور نهد و به دور از خط و رسم در اطراف خود، ایرانی برای همه ایرانیان بسازد. اگرچه رسیدن به این مهم زمان می‌برد اما راهداری می‌طلبد که میر و قلندر باشد تا همچون امام حسین(ع) تاریخ بر اعمالش شهادت دهد نه اشعارش.

لذا تشکل دانشجوئی امید انتصاب جناب آقای دکتر سید طه هاشمی را به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی به فال نیک گرفته و از تدابیر خردمندانه محترم ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب پرفسور میرزاده قدردانی می‌کنیم.

فلذا ما دکتر هاشمی را فردی متدین، معتدل، مشورت‌پذیر، انقلابی و دارای تجربه و تخصص می‌دانیم. ایشان را فردی مخلص و متعهد به این نظام و به اصل والای ولایت فقیه دانسته و شاهد وفاداری ایشان به تمامی دانشجویان این مرز و بوم دانسته و ایشان را یاوری مخلص برای دانشگاه آزاد اسلامی می‌دانیم.

تشکل دانشجوئی امید زنجان تمام تلاش و همت خود را برای کمک به جناب آقای دکتر سید طه هاشمی در عرصه اعتلای فرهنگ، علم و دانش در دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهند داد تا وظیفه خود را در تحقق منویات مقام معظم رهبری انجام داده باشند.

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : taromi / نظرات : 0 / تاریخ : 11 مرداد 1394 / بازدید : 1275نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به تشکل دانشجویی امید می باشد و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است ...
طراحی و بهینه سازی : ثامن تم - علیرضاحقیقت